Poloha a dosažitelnost

Auto/bus: Silnice č. 11 Praha -> Šumperk -> Rýmařov (Stará Ves) Šternberk -> Sovinec -> Rýmařov -> Stará Ves. Vlak: Olomouc -> Valšov -> Bruntál -> Rýmařov - do St. Vsi zajistí dopravu majitel.

  Vybavení a služby

4 pokoje po 4 lůžkách. Koupelna s umyvadlem a sprchou, WC, teplá/studená voda, el.vytápění, pokoje s kuchyňkou vč. dvouplot. vařiče, mikrovlnky a nádobí, varné konvice a lednice. Společná TV+sat. Stolní hry. Mapy okolí. Rodinní mazlíčci nejsou problém. Táborový oheň s posezením, gril, zahradní posezení. Ruské kuželky, hřiště. Společenská místnost s krbem. Klid, čistý vzduch, příroda, soukromí, rodinné prostředí. 7 denní turnusy - nástup v sobotu po 14. hodině (případně dle dohody). Možnost přistýlky až na 20osob.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Restaurace Severka (80m), rest. Albert (1km). Turistické a cyklostezky vedou do zajímavých míst Hrubého a Nízkého Jeseníku. Sběr lesních plodů, houbaření. Možnost jízdy na koních na farmě v Moravici (9km). Krytý bazén v Břidličné (10km). Zimní běžecké tratě, vlek 80m - 400m dlouhá sjezdovka, zasněžování, večerní lyžování, občerstvení u vleku. Úložný prostor pro lyž. vybyvení, pro kola atd.

Zpět


TOPlist
  Chata Pavla Stará Ves u Rýmařova
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Pavla
Ceník ubytování a stravování