PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Pavla

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Auto/bus: Silnice č. 11: Směr z Prahy -> Šumperk -> Rýmařov (Stará Ves)/ Směr z Olomouce -> Šternberk -> Sovinec -> Rýmařov -> Stará Ves./ Vlak: Olomouc -> Valšov -> Bruntál -> Rýmařov - do St. Vsi zajistí dopravu majitel.
Vybavení a služby
4 pokoje po 4 lůžkách. V každém pokoji je koupelna s umyvadlem a sprchou, WC, teplá/studená voda, el.vytápění. Pokoje mají kuchyňský kout vybavený dvouplot. vařičem, mikrovlnkou a nádobím, hrnci, varnou konvicí a lednicí. Společná TV+sat. Mapy okolí k nahlédnutí. Rodinní mazlíčci nejsou po domluvě problém. Táborový oheň s posezením, gril, zahradní posezení. Společná klubovna s krbem a kuchyňským koutem. Klid, čistý vzduch, příroda, soukromí, rodinné prostředí. V hlavní sezónu upřednostňujeme 7 denní turnusy - nástup v sobotu po 14. hodině (případně dle dohody). Ale neváhejte nás oslovit s Vaším termínem. Bude-li to jen trochu možné, vyhovíme Vám.

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Restaurace Severka (80m), rest. Albert (1km). Motorest Zastávka (1,5km) Turistické a cyklostezky vedou do zajímavých míst Hrubého a Nízkého Jeseníku. Sběr lesních plodů, houbaření. Možnost jízdy na koních na farmě v Moravici (9km). Krytý bazén v Břidličné (10km). Zimní běžecké tratě, Ski areál Severka vlek 80m, 2 trati, celkem 1100m dlouhá sjezdovka, zasněžování, večerní lyžování, lyž. školička a půjčovna vybavení. Občerstvení u vleku. Úložný prostor pro lyž. vybyvení, pro kola atd. Obchody jsou v Janovicích (2km) a v Rýmařově (4km). V Rýmařově půjčovna kol.